Poczekaj! :(

Nie znalazłeś właściwej dla siebie oferty?
Zostaw nam swojego maila
Od czasu do czasu wysyłamy bardzo fajne promocje!

Organizacja imprez

Przykładowe pakiety

Organizacja imprez | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Pakiet 21

Ilość minut: 21

Max latających: 7 osób

Opis: Pakiet lotów dla 7-osobowej grupy zorganizowanej to szansa na niepowtarzalny event. Każdy z uczestników kolejno uczy się latania w tunelu aerodynamicznym od podstaw. Doświadczeni instruktorzy pokazują, jak łatwo unosić się w powietrzu. Wcześniej dostaje się kombinezon, kask, zatyczki do uszu i gogle. To rozrywka na wysokim poziomie i jedyne w swoim rodzaju przeżycia!

Organizacja imprez | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Pakiet 30

Ilość minut: 30

Max latających: 10 osób

Opis: 30 min. latania w tunelu to propozycja dla maksymalnie 10-osobowej grupy zorganizowanej. To rozwiązanie dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę tunelową: zarówno na event biznesowy, jak i urodziny czy specjalne okazje. Aby poczuć smak podniebnej przygody nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza – wszystkiego można się dowiedzieć na szkoleniu, a cały niezbędny sprzęt jest udostępniany na miejscu.

Organizacja imprez | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Pakiet 42

Ilość minut: 42

Max latających: 14 osób

Opis: Propozycja przeznaczona dla maksymalnie 14 osób. Lot w tunelu aerodynamicznym to całkowicie bezpieczna rozrywka dla chcących ciekawie spędzić czas. W tunelu zawsze towarzyszy doświadczony instruktor, który dba o bezpieczeństwo i komfort lotu. Instruktor pomaga też przybrać odpowiednią pozycję. Tunel aerodynamiczny to doskonała zabawa dla osób od 4. roku życia. Wystarczy cieszyć się ogólnie dobrym stanem zdrowia.

Organizacja imprez | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Zadbaj o swoich
pracowników

Czy wiesz, że coraz częściej pracownicy wybierając nowe miejsce zatrudnienia, zwracają uwagę na benefity pozapłacowe? Specjaliści od HR doskonale wiedzą, że niełatwo jest przekonać dobrego specjalistę, aby zechciał podjąć zatrudnienie w danej firmie. Obecnie coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, że mamy do czynienia z rynkiem pracownika, a zadowolony pracownik, to efektywny pracownik.

Organizacja imprez | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Czy jesteś
świadomym
pracodawcą?

Nic tak nie buduje zespołu jak czas spędzony wspólnie w radosnej atmosferze z dala od biurowego zgiełku. Tunel aerodynamiczny SpeedFly jest świetnym miejscem do organizacji imprezy firmowej. Doskonała zabawa pozwalana integrację, a unikalny charakter miejsca zapewnia odprężenie i swobodne samopoczucie.

Idealna przestrzeń
dla biznesu

SpeedFly to jedyna w swoim rodzaju atrakcja i emocje, których nie odtworzysz w żadnym innym miejscu. Tylko w SpeedFly możesz zorganizować imprezę firmową, w czasie której następuje totalne oderwanie od rzeczywistości. Loty w tunelu aerodynamicznym są bardzo emocjonującą, ale w pełni bezpieczną rozrywką.

Aby postawić swoje pierwsze kroki w indoor skydivingu nie trzeba być wysportowanym, z całą pewnością w tunelu poradzi sobie absolutnie każdy (z małą pomocą instruktora:)).

Zorganizuj dla swoich pracowników loty w tunelu aerodynamicznym, a gwarantujemy Ci, że ta impreza firmowa pozostanie niezapomniana.

Co jest w pakiecie?

W pakiecie, oprócz lotów w tunelu, znajduje się również szkolenie i opieka instruktorska oraz wynajem kombinezonów, kasków i gogli.

Dodatkowe usługi

W tunelu aerodynamicznym SpeedFly można skorzystać także z usług, takich jak: catering firmowy i wynajem sal szkoleniowych z multimedialnym sprzętem. Do dyspozycji udostępnione jest ponad 300 m kw. zadaszonej powierzchni eventowej.

Dlaczego
Speedfly?

Dlaczego Speedfly to warta zainteresowania oferta eventowa? Ponieważ jest to:

  • możliwość zorganizowania unikalnego spotkania: grupowego, biznesowego, integracyjnego czy motywacyjnego
  • wyjątkowa okazja do aktywnego spędzania czasu
  • niezapomniane wrażenie oderwania od rzeczywistości
Organizacja imprez | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Wyjątkowe
miejsce

SpeedFly to jeden z pięciu na świecie tuneli aerodynamicznych połączonych ze strefą spadochronową. Oprócz lotów w tunelu, skoków ze spadochronem i lotów widokowych oferta obejmuje: zwiedzanie lotniska oraz pokazy latania w tunelu aerodynamicznym. Wszystkie te atrakcje wspólnie tworzą unikalną w skali Europy propozycję.

Położenie blisko autostrady A4 zapewnia dogodny dojazd (jedynie 15 min. z Bielan Wrocławskich), a wyjątkowy charakter oferowanych atrakcji gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Speedfly to przestrzeń do organizacji:

  • spotkań integracyjnych i motywacyjnych
  • szkoleń, seminariów oraz konferencji
  • przyjęć okolicznościowych
  • bankietów
  • pikników (z grillem lub ogniskiem)
  • imprez sportowych

Skontaktuj
się z nami

DODATKOWE INFORMACJE I REZERWACJE:

Zorganizuj event w SpeedFly!