Poczekaj! :(

Nie znalazłeś właściwej dla siebie oferty?
Zostaw nam swojego maila
Od czasu do czasu wysyłamy bardzo fajne promocje!

Informacje dla PRO-Flyerów

Informacje dla PRO-Flyerów | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Idealne warunki do treningu

Nowoczesny tunel
aerodynamiczny

Tunel SpeedFly pozwala wznieść się na wysokość 15 m, a maksymalna prędkość powietrza osiąga 320 km/h. Komfortowe warunki zapewnia dodatkowo średnica tunelu, która ma 4,3 m. Dzięki temu SpeedFly stwarza doskonałe warunki do profesjonalnego treningu.

Sprawdź się na wysokości

Strefa
spadochronowa

Jeśli jesteś skoczkiem, to na pewno ucieszy Cię informacja, że tuż obok naszego tunelu aerodynamicznego znajduje się strefa spadochronowa.

Skoki organizowane są w sezonie w każdy weekend.

Informacje dla PRO-Flyerów | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Dowiedz się, czy możesz latać

Czy jestem
PRO-Flyerem?

Za latacza PRO w SpeedFly uznaje się wszystkich skoczków spadochronowych z licencją, uczniów-skoczków (osoby, które rozpoczęły szkolenie AFF lub Static Line lub są już po ukończonym szkoleniu, ale nie posiadają jeszcze licencji) oraz osoby przygotowujące się do kursu na samodzielnego skoczka spadochronowego.

PRO-Flyerzy to również osoby, które nigdy nie skakały, ale mają wylatane min. 60 minut w tunelu aerodynamicznym i posiadają umiejętności latania pozwalające na samodzielne latanie bez bezpośredniego nadzoru instruktora.

Sprzęt

W SpeedFly można latać zarówno w swoim kombinezonie, kasku czy rękawiczkach, jak i wypożyczając potrzebny sprzęt na miejscu.

W tunelu zabronione jest za to latanie w kasku z zamocowanymi uchwytami do kamery, sprzętem wideo czy zewnętrznymi, metalowymi elementami. W SpeedFly nie można też latać w ciemnych goglach – instruktor musi widzieć wszystkie przesyłane sygnały i odpowiednio na nie reagować.

Oferta dla PRO-Flyerów

Dla wszystkich PRO-Flyerów mamy do zaproponowania specjalną ofertę: Akademię Latania PRO.

Zaloguj się, by wykupić czas