Poczekaj! :(

Nie znalazłeś właściwej dla siebie oferty?
Zostaw nam swojego maila
Od czasu do czasu wysyłamy bardzo fajne promocje!

Akademia latania

Akademia latania | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Pozwól mu robić postępy

Kiedy zwykły lot
to za mało

Twoje dziecko ma już za sobą pierwsze loty w tunelu aerodynamicznym SpeedFly? Poczuło potunelową euforię i emocje na własnej skórze, a wychodząc z tunelu myślało tylko o tym, żeby jeszcze kiedyś do niego wrócić? Doskonale to rozumiemy! Postawmy sprawę jasno – 180 sekund w tunelu aerodynamicznym to super zabawa, ale co to jest dla prawdziwego lotnika?!

Akademia latania | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Rekordowa przestrzeń

Rozwijanie
umiejętności

Specjalnie dla dzieci takich jak Twoje, przygotowaliśmy autorski program Akademii Latania. Akademia Latania to szkółka dla dzieci i młodzieży, gdzie pod opieką najlepszych instruktorów SpeedFly najmłodsi mogą trenować koordynację ruchową i orientację przestrzenną.

Na czym
to polega?

Czym Akademia Latania różni się od zwykłych lotów w tunelu aerodynamicznym SpeedFly? To cykliczne treningi, które mają na celu naukę świadomego latania. Podczas treningów dzieci będą ustalały wspólnie z instruktorem swoje cele, a następnie realizowały je za pomocą różnych ćwiczeń. Zajęcia odbywają się indywidualnie, a program nauki jest dopasowywany do każdego uczestnika.

W pierwszej kolejności dzieci ćwiczą:

  • stabilną sylwetkę
  • obroty
  • poruszanie się do przodu i do tyłu
  • poruszanie się w górę i na dół
  • chodzenie

Rozwijaj się

Małymi krokami
do celu

Na początku małymi kroczkami dziecko poznaje tunel oraz dowiaduje się jak może sterować lotem za pomocą swojego ciała. Im dłużej lata w tunelu, tym więcej figur staje się dla niego osiągalnych.

Z każdymi kolejnym zajęciami poziom trudności (ale i atrakcyjności!) wzrasta i zaczyna się prawdziwa przygoda.

Akademia latania | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Wybierz odpowiedni
program dla siebie

Cykliczne zajęcia dofinansowywane są przez Klub Sportowy SpeedFly. Godziny zajęć są bardzo elastyczne i zależą od aktualnych potrzeb i możliwości małego lotnika i jego rodziców. W okresie ferii szkolnych oferowany jest dodatkowo przyspieszony kurs.

Minimalny rekomendowany czas latania w miesiącu to 12 min. Jeśli jednak 12 min to dla Was za mało, możecie wybrać opcję 24 lub 48 min miesięcznie.

Pamiętaj, że aby zapisać swoje dziecko do Akademii Latania, nie musisz od razu inwestować w kombinezon i kask. Cały niezbędny sprzęt można wypożyczyć na miejscu bez dodatkowych kosztów.

Zapisz się
na zajęcia

Żeby zapisać się na zajęcia wystarczy wypełnić oświadczenie i napisać na adres:

Kup Abonament Akademii!