Poczekaj! :(

Nie znalazłeś właściwej dla siebie oferty?
Zostaw nam swojego maila
Od czasu do czasu wysyłamy bardzo fajne promocje!

FAQ

Jaki jest termin realizacji usługi?

Voucher na lot zakupiony w e-sklepie można zrealizować w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Gdzie odbywają się loty w tunelu aerodynamicznym?

Tunel SpeedFly zlokalizowany jest przy lotnisku w Mirosławicach, przy ul. Lotniczej 8, 55-050 Mirosławice. Dojazd zajmuje 15 min. z Centrum Handlowego Aleja Bielany drogą krajową nr 35 w kierunku na Świdnicę.

Ile czasu potrzeba na lot w tunelu aerodynamicznym?

Należy zarezerwować sobie ok. 2 h na pobyt w SpeedFly. Na miejscu trzeba być 45 min. wcześniej, celem odbycia szkolenia i dobrania kombinezonu.

Jak się przygotować do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Należy zabrać ze sobą voucher na lot i sportowe wiązane buty zmienne. Przed realizacją zamówienia osoba latająca zobowiązana jest do podpisania oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia. W przypadku niepełnoletnich – w ich imieniu dokumenty wypełnia rodzic lub opiekun prawny.

Jak się ubrać na lot w tunelu aerodynamicznym?

Zalecany jest wygodny, sportowy ubiór oraz mocno dopasowane obuwie bez odkrytych palców, sznurowane.

Kto może latać w tunelu aerodynamicznym?

Latać może każda osoba powyżej 4 roku życia. Maksymalna waga latającego to 130 kg

Jakie są przeciwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Przeciwwskazania zdrowotne do lotu to: choroby serca, płuc, astma, epilepsja, choroby o podłożu neurologicznym, choroby zakaźne, choroby układu ruchu (m.in. kręgosłupa, barku, stawów), niedawne złamania i rany szyte. Wymagają one uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Jakie są terminy lotów w SpeedFly?

Loty w tunelu odbywają się siedem dni w tygodniu w godzinach od 11:30 do 20:30. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu, co pozwala zagwarantować dostępność miejsca i usprawnia organizację lotów.

Jaki jest minimalny i maksymalny wiek osób latających w tunelu aerodynamicznym?

Tunel oferuje całkowicie bezpieczną zabawę osobom od czwartego roku życia. Nie ma górnej granicy wieku. Dzieci i młodzież do 18 roku życia mogą jednak latać dopiero po przedstawieniu pisemnego oświadczenia rodziców lub opiekunów prawnych. Obowiązkowa jest także obecność rodzica lub opiekuna prawnego podczas lotu dziecka.

Czy w tunelu lata się pojedynczo?

W jednym czasie w tunelu znajduje się tylko jedna osoba początkująca oraz instruktor. Pozostałe osoby latające czekają na swoją kolej wejścia do tunelu.

Kup pierwszy lot w tunelu!