Poczekaj! :(

Nie znalazłeś właściwej dla siebie oferty?
Zostaw nam swojego maila
Od czasu do czasu wysyłamy bardzo fajne promocje!

Dla dzieci

Dla dzieci | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Zabierz swoją pociechę do SpeedFly

Razem spełniajcie
marzenia

Często słyszymy od rodziców przyprowadzających swoje dzieci do SpeedFly, że latanie od zawsze było ich ogromnym marzeniem. Ponieważ dawniej możliwości były mniejsze, swoje marzenia spełniają teraz, wraz ze swoimi latoroślami.

Jeśli więc Twoje dziecko wciąż nieśmiało przebąkuje o tym, że chciałoby latać, wiedz, że nie jest jedyne! W łatwy sposób możesz spełnić jego fantazje – przyprowadź je do SpeedFly i razem poznajcie innych entuzjastów latania.

Dla dzieci | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Sport i odlotowa zabawa

Tunel aerodynamiczny SpeedFly pozwala na bezpieczne unoszenie się nad ziemią za pomocą strugi powietrza. Jej prędkość jest specjalnie dostosowywana do postury małego lotnika tak, by bez przeszkód mógł cieszyć się swobodnym lotem.

Instruktorzy SpeedFly dopasowują prędkość powietrza za każdym razem indywidualnie, mając na uwadze masę ciała, umiejętności oraz poziom zaawansowania osoby latającej.

Już od najmłodszych lat

Także dla
najmłodszych

Wciąż się wahasz? Indoor skydiving to jedyny sport powietrzny, który można uprawiać od czwartego roku życia. Jest w pełni bezpieczny! Podczas całego czasu trwania lotu, instruktor znajduje się wraz z dzieckiem w tunelu aerodynamicznym.

Naturalny potencjał

Bardzo często to właśnie najmłodsi pokazują w tunelu swój ogromny potencjał. Dzieci uczą się latać „naturalnie” i dzięki temu tunel aerodynamiczny jest dla nich źródłem doskonałej zabawy.

Szkoła latania

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy też autorski program Akademia Latania SpeedFly.

Niezapomniane przyjęcie

Urodziny

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i wciąż szukasz pomysłu na prezent? Świetnie trafiłeś! Tunel aerodynamiczny SpeedFly to idealna przestrzeń do organizacji urodzin. Potrafimy przygotować odlotową imprezę dla małych i dużych grup zarówno dzieci, jak i dorosłych.

W ofercie – oprócz lotów – dostępny jest dodatkowo catering i wynajem sal. Organizacja imprezy okolicznościowej w SpeedFly wynosi wyjątkową okazję na jeszcze wyższy poziom.

Dla dzieci | Tunel Aerodynamiczny SpeedFly

Lekcje dla szkół

Tunel aerodynamiczny to miejsce, które jest doskonałym źródłem inspiracji i rozwoju. To przestrzeń, w której dzieci mogą się uczyć tego, jak działa grawitacja i jakie mechanizmy rządzą otaczającym światem. Wyszkoleni instruktorzy SpeedFly prowadzą prezentację i opowiadają o mechanizmach fizyki pozwalających latać.

Taka wycieczka może przerodzić się dodatkowo w zajęcia sportowe. Dla chętnych prowadzone są również lekcje na mirosławickim lotnisku, które może poszczycić się 80-letnią historią.

Pamiętaj, że aby zapisać swoje dziecko do Akademii Latania, nie musisz od razu inwestować w kombinezon i kask. Cały niezbędny sprzęt można wypożyczyć na miejscu bez dodatkowych kosztów.

Kup pierwszy lot w tunelu!